Zoeken
  • Toneelgroep Twister

Ontmoet onze leden

De afgelopen tijd hebben onze leden helaas niet kunnen repeteren zoals normaal. Niettemin, ze hebben niet stilgezeten: In plaats van onze fysieke voorstelling hebben we een digitale variant gemaakt. Hierbij onze eerste video waarin we een aantal van onze leden aan jullie voorstellen.
Binnenkort volgt ook nog een tweede video waarin we gezamenlijk een monoloog zullen voordragen, zo houd het in de gaten!

46 keer bekeken

Recente blogposts

Alles weergeven

Audities volgende productie

De audities voor het decemberstuk komen er weer aan! Dit jaar spelen we het toneelstuk 1000 Zalen van Bo Tarenskeen, een absurde komedie over een zalencentrum. De regie zal gedaan worden door Menno Vo

© 2019 by Toneelgroep Twister. Proudly created with Wix.com

  • Facebook
  • Twitter
  • Instagram
  • YouTube Social  Icon